RSS Українською На русском
spacer spacer spacer spacer spacer
Головна
Каталог підприємств
Додати підприємство
Приватні оголошення
Додати оголошення
Новини
Куплю / Продам
Корисні статті
Мапа міста
Телефонний довідник
Афіша
Афіша кінотеатрів
Телепрограма
Довідник автовокзалу
Мапа сайту
Реєстрація
Контакти
ПошукЗабули пароль?


Я
ищу

Возраст
от
до

Где

 


spacer

Останні новини

На Михайлівській у Житомирі студенти декламували вірші Шевченка. ФОТО

10.03.2018

 У Житомирі 9 березня на Михайлівській відбулося масове декламування віршів великого українського Кобзаря.

Ініціаторами акції стали студенти історичного факультету та Всеукраїнське молодіжне об’єднання «Молоді патріоти», які у такий спосіб хотіли привернути увагу житомирян та особливо молоді до творчості поета та винести її за рамки шкільної програми.

Під час заходу учасники декламували поезії Т.Шевченка різної тематики (громадянська поезія, ліричні твори та ін.). Дійство розпочалося з поезії І. Драча «Виклик».

Андрій Магалецький –    голова Житомирського осередку ВМО "Молоді патріоти" зазначив: «Нашою метою було ще раз привернути увагу до творчості Т. Шевченка, яка залишається актуальною і сьогодні. Ми намагалися відійти від традиційнийних тем про дівчину-покритку та страждання українського народу, з якими, як правило, асоціюють твори поета. Тому ми намагалися представити твори різної тематики, щоб нагадати про багатогранність творчості Т. Шевченка».

Студент історичного факультету Ігор Макарчук підкреслив: «Такими заходами ми хочемо показати справжнього Т. Шевченка – молодого талановитого чоловіка, інтелектуала, і зруйнувати, складений за радянських часів, образ старого діда. Адже на момент смерті йому було всього лише 47! Це дуже гарно відображено у творі І. Драча «Виклик», який сьогодні декламував Андрій Назаренко».

Марія Комаренко розповіла: «Я вперше брала участь у подібному заході. Раніше я не декламувала поезії перед невідомою мені публікою, тому я дуже хвилювалася, як мене сприйматимуть. Хочу сказати, що це був гарний досвід, він допоміг мені розкритися з неочікуваної для мене самої сторони».

Організатори зазначили, що ця акція не остання, адже є дуже багато українських письменників, чия творчість була прихована в радянський час і недостатньо розкрита за незалежної України.
Повернутися на головну

Теги: Культура

1.zt.ua


spacer

Добавки до бетонів та розчинів. Фарби для даху, грунтовки, антисептики. Захист деревини. Декорування

пусто

Земельні участки від 10 до 60 сотих

ЕВРО РЕМОНТ

ПП Пожежний захист

пусто
spacer bbook-bg-b spacer spacer spacerКаталог підприємств | Додати підприємство | Приватні оголошення | Додати оголошення | Останні новини | Куплю / Продам | Корисні статті | Мапа міста | Телефонний довідник | Довідник автовокзалу |
Моє місто © 2018