RSS Українською На русском
spacer spacer spacer spacer spacer
Головна
Каталог підприємств
Додати підприємство
Приватні оголошення
Додати оголошення
Новини
Куплю / Продам
Корисні статті
Мапа міста
Телефонний довідник
Афіша
Афіша кінотеатрів
Телепрограма
Довідник автовокзалу
Мапа сайту
Реєстрація
Контакти
ПошукЗабули пароль?


Я
ищу

Возраст
от
до

Где

 


spacer

Останні новини

Майже половина аптек Житомирщини беруть участь у програмі «Доступні ліки»

6.03.2018

 На Житомирщині 308 аптек беруть участь в урядовій програмі «Доступні ліки» – а це майже половина від усієї кількості аптечних закладів області.

 

На цьому наголосив заступник голови ОДА Ярослав Лагута сьогодні, 6 березня, під час селекторної наради під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка.


«На Житомирщині урядова програма «Доступні ліки» досить популярна. Майже половина аптек області – 308 із 660 закладів – беруть участь у програмі. Станом на сьогодні жителі області вже отримали ліки за 99,1 тис. рецептів, аптекам відшкодували 3 млн 860,8  тис. грн, що становить 12,1%  від загальної суми, яка передбачена Житомирщині», – зазначив Ярослав Лагута.

 

За інформацією управління охорони здоров’я ОДА, станом на 6 березня 56,4 тис. пацієнтів звернулися та отримали 126,1 тис. рецептів. В аптеках жителі області вже отоварили 99,1 тис. рецептів – 78,6 % від загальної кількості виписаних.

 

Сума, яку вже відшкодували аптекам складає 3 млн 860,8  тис. грн – 12,1 % від загальної суми у розмірі 31 млн 967,5 тис. грн, яка передбачена Житомирській області. Середня вартість рецепту становить близько 38,9 грн.

 

Під час селектору Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко нагадав, що згідно з постановами Кабінету Міністрів України, відшкодування коштів аптекам відбувається двічі протягом місяця. А також доручив посилити інформування громадян про можливості програми «Доступні ліки» та продовжити роботу щодо залучення до реалізації програми нових аптек.

 

Нагадаємо, що ліки надаються безкоштовно або з незначною доплатою пацієнтам з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою.

 

До нового Реєстру лікарських засобів додано ще 2 діючі речовини для лікування серцево-судинних захворювань та діабету ІІ типу — лозартан та глібенкламід. Загалом Реєстр містить 23 міжнародні непатентовані назви та 239 препаратів. Із препаратами, які можна отримати за програмою «Доступні ліки» можна ознайомитись ТУТ.

 

Довідково: У 2017 році Житомирська область на реалізацію програми реімбурсації ліків отримала державну субвенцію у розмірі 22,4 млн грн, з яких на відшкодування лікарських засобів використали 19 млн 253,81 тис. грн. У програмі взяли участь 254 аптеки області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутися на головну

Теги: Здоров'я, Різне

1.zt.ua


spacer

Добавки до бетонів та розчинів. Фарби для даху, грунтовки, антисептики. Захист деревини. Декорування

пусто

Земельні участки від 10 до 60 сотих

ЕВРО РЕМОНТ

ПП Пожежний захист

пусто
spacer bbook-bg-b spacer spacer spacerКаталог підприємств | Додати підприємство | Приватні оголошення | Додати оголошення | Останні новини | Куплю / Продам | Корисні статті | Мапа міста | Телефонний довідник | Довідник автовокзалу |
Моє місто © 2018