RSS Українською На русском
spacer spacer spacer spacer spacer
Головна
Каталог підприємств
Додати підприємство
Приватні оголошення
Додати оголошення
Новини
Куплю / Продам
Корисні статті
Мапа міста
Телефонний довідник
Афіша
Афіша кінотеатрів
Телепрограма
Довідник автовокзалу
Мапа сайту
Реєстрація
Контакти
ПошукЗабули пароль?


Я
ищу

Возраст
от
до

Где

 


spacer

Останні новини

Житомиряни створили петицію із закликом до депутатів не голосувати за звільнення Ткачука | Теми

2.11.2017

 

На сесії міської ради 9 листопада депутати мають розглянути питання про звільнення Дмитра Ткачука з посади заступника міського голови Житомира.

Відповідна інформація з’явилася у ЗМІ минулого тижня, а вже зараз користувачі соцмереж публікують пости на підтримку Ткачука, зауваживши, що за час його роботи у транспортній сфері міста сталося більше змін, ніж в усі попередні роки.

Разом з тим, 1 листопада о 16.00 було зареєстровано електронну петицію, в якій депутатів просять не звільняти Ткачука.

«Ми звертаємось до депутатів Житомирської міської ради з проханням відхилити відставку заступника міського голови Дмитра Ткачука, - йдеться у тексті петиції. - За два роки, поки Ткачук курує питання транспорту у місті, відбулось більше позитивних змін, ніж за попередні двадцять років:

1. Вперше в місті проводять реальні реформи транспорту. Кожного року ремонтується більше тролейбусів, на них ставиться нове обладнання. Виручка ТТУ за останній рік зросла майже вдвічі.
2. ‎Вперше за часи незалежності в місті побудовано нову тролейбусну лінію і жителі мікрорайону можуть користуватись дешевшим та екологічним транспортом. Ціна будівництва найнижча в Україні.
3. ‎Житомир став флагманом інновацій у транспорті будучи чи не першим містом в Україні де впровадили е-квиток і в десятці перших у Європі де впровадили миттєву безконтактну банківську оплату в наземному транспорті.
4. ‎Вперше вартість безлімітних квитків для населення знизили, а виручка ТТУ при цьому зросла. На зупинках розміщено графіки руху.
5. ‎Вперше маршрутчики почали платити штрафи за те, що не виконують свої обов'язки, а не слухати якісь виховні бесіди.
6. ‎Вперше в Україні зі злісними порушниками-маршрутчиками були розірвані договори, а машини старше 10 років прибрали з міста.
7. ‎Цього року дорожньої розмітки у місті нанесли більше, ніж будь-коли раніше.
8. ‎Почали встановлювати сучасні яскраві світлофори. Не одиночні, а цілими вулицями.
9. ‎Запустили нічний тролейбус, що значно дешевше, ніж таксі.
10. Вперше у місті з’явились комунальні велопарковки.

І це все менше ніж за два роки! Є чітка стратегія подальших реформ: єдиний квиток для маршруток і електротранспорту, закупівля нових комунальних автобусів та тролейбусів, "зелена хвиля" світлофорів міста, острівці безпеки та підняті переходи на вулицях для пішоходів, освітлення нерегульованих переходів, велосмуги і велопарковки та інші. У владі надзвичайно мало людей, які не просто говорять про реформи, а щодня працюють над змінами на краще. Дмитро Ткачук — це транспорт. З його роботою асоціюються реформи, за які досі не брався ніхто. Це єдиний заступник міського голови, який сам їздить в тролейбусах і агітує інших. Ми віримо, що такі люди повинні залишатись на своїх посадах. Ми закликаємо депутатів міської ради не підтримувати рішення про відставку Дмитра Ткачука». 

 
Повернутися на головну

Теги: Різне, Цікаво, Місто

1.zt.ua


spacer

Добавки до бетонів та розчинів. Фарби для даху, грунтовки, антисептики. Захист деревини. Декорування

пусто

Земельні участки від 10 до 60 сотих

ЕВРО РЕМОНТ

ПП Пожежний захист

пусто
spacer bbook-bg-b spacer spacer spacerКаталог підприємств | Додати підприємство | Приватні оголошення | Додати оголошення | Останні новини | Куплю / Продам | Корисні статті | Мапа міста | Телефонний довідник | Довідник автовокзалу |
Моє місто © 2018