до

Где

spacer

Останні новини

Житомирянин Демчук виборов "бронзу" на чемпіонаті світу з кікбоксингу WAKO серед дорослих | Теми

13.11.2017

03-11 листопада 2017 року у  Будапешті (Угорщина) відбувся чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO серед дорослих.

В турнірі взяли участь понад 1600 найкращих кікбоксерів планети - членів збірних команд з 60 країн: від Чилі до Нової Зеландії, від Південно-Африканської республіки до Норвегії.

Україну на цих змаганнях представляла команда у складі 35 бійців, серед яких був житомирянин Демчук Володимир, який у напруженому протистоянні виборов бронзову нагороду у ваговій категорії до 69 кг у розділі кік-лайт, здолавши на шляху до медалі кікбоксерів з Угорщини та Польщі, а у півфіналі з різноголосом суддівських рішень поступився представнику Словенії.

До речі, на цих змаганнях збірна України виборола 19 медалей: 4 золоті, 3 срібні,12 бронзових та у підсумку посіла 10 командне місце.