30 окрема механізована бригада зі Звягеля отримала відзнаку "За волю до перемоги і стійкість"

Новини
30 окрема механізована бригада зі Звягеля отримала відзнаку

30 окрема механізована бригада імені князя Костянтина Острозького отримала відзнаку "За волю до перемоги і стійкість". Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомила пресслужба 30 бригади.

У повідомленні йдеться, що шостого травня, в День піхоти, командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський відвідав підрозділи 30 окремої механізованої бригади, які воюють зараз на Бахмутському напрямку. Він привітав бійців з професійним святом і вручив найкращим відзнаки Міністерства оборони та командування Сухопутних військ.

Олександр Сирський наголосив, що 30 бригада виконує величезну роль в захисті України та нагородив бригаду відзнакою "За волю до перемоги і стійкість, виявлену у боях проти російського агресора". Почесну нагороду від командувача прийняв командир 30 ОМБр полковник Володимир Сіленко.

Також пресслужба 30 бригади повідомляє, що в окремих механізованих, стрілецьких і піхотних підрозділах "тридцятки" відбулися бригадні нагородження. Багато їхніх учасників одразу після церемоній відправилися на лінію фронту продовжувати виконувати бойові завдання.