Благодійники передали карету швидкої допомоги піротехнікам області в пам'ять про загиблого побратима

Новини
Благодійники передали карету швидкої допомоги піротехнікам області в пам'ять про загиблого побратима

04 квітня, заступник начальника Житомирської обласної військової адміністрації з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько разом з благодійною організацією «Фонд громади Житомира» передали Головному управлінню Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Житомирській області автомобіль екстреної медичної допомоги. Символічно, що це відбулося саме в Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги у розмінуванні, а також в день, коли вшановується пам’ять загиблих хлопців-піротехників. 101 день тому колектив рятувальників Житомирщини зазнав важкої втрати. Під час розмінування на звільненій від окупантів Херсонщині на міні підірвалися три автівки обласного аварійно-рятувального загону спецпризначення, загинули троє рятувальників: Дмитро Краснощоков, Сергій Курінний й Олексій Сич.

Після прощання з хлопцями було оголошено збір коштів на придбання автомобіля швидкої допомоги для Головного управління ДСНС України у Житомирській області замість знищеного ворожою міною. Ініціювала збір родина Дмитра Краснощокова. До нього долучилися рідні, колеги та небайдужі жителі Житомирщини. За 2 місяці зібрали більше ніж 200 тисяч гривень.

Ще 200 тисяч надійшло від колективу Житомирського обласного центру контролю та профілактики хвороб, який щомісяця переказує свій одноденний заробіток на допомогу захисникам та постійно надає гуманітарну підтримку для військових Житомирщини.

Благодійна організація «Фонд громади Житомира» за підтримки Житомирської обласної військової адміністрації в стислі терміни змогла знайти, придбати та доставити спеціалізований автомобіль екстреної медичної допомоги для наших рятувальників.

Загальна вартість придбаної карети швидкої складає понад 350 тисяч гривень. Залишок коштів був використаний на сервісне обслуговування авто та закупівлю необхідного для рятувальників спорядження.

Також слід відзначити, що «Фонд громади Житомира» протягом року війни продовжує допомогу для підрозділів ДСНС Житомирщини. Незабаром буде придбано позашляховик, кошти на який зібрала родина загиблого сапера Сергія Курінного спільно з небайдужими українцями.

Окрім того, за час повномасштабного вторгнення фонду вдалося зібрати понад 18 мільйонів гривень на підтримку наших військових, правоохоронців, медиків, переселенців та постраждалих внаслідок війни.

“Дякуємо волонтерам та усім небайдужим громадянам. У наших піротехників попереду ще дуже багато роботи як на Житомирщині, так і на звільнених територіях. Бажаємо їм безпомилкової роботи та вдалого повернення з усіх завдань”, — підсумував Олександр Федько.