До Дня вишиванки учні 5 ліцею разом з вчителями влаштували флешмоб

Новини
До Дня вишиванки учні 5 ліцею разом з вчителями влаштували флешмоб

У заході взяли участь близько 200 дітей. До свята вони готувалися протягом місяця.

За словами учасниці 13-річної Анастасії, до флешмобу залучили багато людей, щоб вийшло щось цікаве.

«Враховуючи те, що зараз у нашій країні йде війна, мені здається, що дуже важливо проводити і брати участь у таких святах, які підтримують нашу українську гідність, нашу державу. Мою вишиванку мені вишила бабуся. Це наша традиція», – розповідає 7-класниця.

9 річна Софія, яка навчається у 4 класі, розповідає про свої відчуття: «У вишиванці я відчуваю себе гарною, вільною. Я вважаю, що вишиванки дуже стильні і гарні. Моя хрещена вишила мені сорочку, у якій я сьогодні. Мені подобається, що візерунок на ній червоно-чорний».

Одна з ведучих свята 7-класниця Аріна дуже вдячна викладачам, за організацію цього яскравого заходу: «Це була ідея нашої класної керівниці Вікторії Піонтківської». Дівчина розповідає про своє ошатне вбрання: «Я сьогодні у вишитій сукні. Колись мій тато подарував її моїй мамі на весілля. Тепер вона передається від покоління до покоління, можна сказати, сімейна реліквія».

За словами заступниці директора ліцею з виховної роботи, а також натхненниці свята Вікторії Піонтківської, діти відповідально підійшли до підготовки, приходили навіть до початку занять, щоб провести репетицію.

«У програмі свята не тільки флешмоб. У нас іде діалог поколінь. Батьки підтримали нашу акцію і разом з дітками прийшли у вишиванках. Сьогодні в колі єднання ми думаємо про те, що все буде Україна. Наша вишиванка – це наша душа. Протягом дня у нас в ліцеї буде ще багато заходів, які ми розробляли впродовж року. Адже національно-патріотичне виховання – це пріоритетний напрям нашої виховної роботи», – зазначила пані Вікторія.