Електротранспорт не курсує: яка ситуація із транспортом у Житомирі?

Новини
Електротранспорт не курсує: яка ситуація із транспортом у Житомирі?

Трамвай, який трохи більше тижня тому відновив курсування, знову зупинився, як і усі тролейбуси, через учорашні нічні обстріли. Втім у місті із ситуації вийшли, кажуть транспорту нині вдосталь, райони продовжують моніторити і за потреби автобуси додадуть.

На маршрути також випустили майже всі автобуси, які передала Естонія.

«Ми зараз будемо здійснювати виїзд на лінію і перевіряти зупинки, де який маршрут доставити. Наша задача – вивезти ключові райони: Богунія, Крошня, Корбутівка. Моніторимо пікові години. Скажімо так, зранку робили об’їзд, і скупчення людей на зупинках немає, 10-12 хвилин – автобус їде. З 20 автобусів, які приїхали з Таллінна, 16 на лінії. Ми розуміємо, що автобуси не нові, механіки ремонтують. Комунальним підприємством здійснюються всі заходи, щоб був повний випуск. Комунальні автобуси виїхали на маршрути №2, №3, сьогодні вони вже курсують. Посилений маршрут №23», – розповідає в.о. начальника управління транспорту і зв’язку Житомирської міськради Микола Єрмаков.

Тим часом наближається і конкурс для перевізників, які обслуговуватимуть місто у 2023 році. Виконуючий обов’язків начальника управління транспорту і зв’язку каже, напередодні від житомирян надійшло багато скарг на приватні маршрутки №1, 5 та 8. Нині звернення людей перевіряють.

Аби виправити недоліки у приватних перевізників є до двох місяців.