ФК «Полісся» у меншості здобув перемогу над київським ФК «Динамо» з рахунком 3:2

Новини

Справжнє свято футболу відбулося у Житомирі 6-го жовтня. Місцева футбольна команда «Полісся» у рамках 10-го туру УПЛ зустрілась на полі із київським «Динамо». Цей поєдинок вболівальники ще до початку прозвали історичним, і не помилилися. Обидва клуби активно розпочали гру, хоча житомиряни пропустили першими вже на 4-й хвилині.

Житомиряни змогли відігратися вже на 15-й хвилині. Автором голу став Борис Крушинський. На перерву команди пішли з нічийним рахунком – 1:1. У другому таймі першими також вдалося відзначитися киянам. З пенальті Віталій Буяльський пробив лівий нижній кут. За кілька хвилин господарі залишилися вдесятьох, однак Пилип Будківський, котрий вийшов на заміну, змінив хід гри і забив на 64-й хвилині.

Після цього житомиряни подарували вболівальникам віру у перемогу, яку за шість хвилин після 2-го забитого м’яча приніс команді Артем Козак. Рахунок – 3:2 на користь «Полісся».

Попри складну гру, вилучення, задоволений залишився і головний тренер житомирян. Говорить, це не тільки по рахунку матчу, а й по самій віддачі та підготовці хлопців.

Та ось поки у житомирян свято, кияни називають свою поразку надто ганебною. Навіть втрачають віру у свою команду.

За грою «Полісся» спостерігав і Олександр Усик, який також є частиною команди. Говорить, сам виходити на поле поки не готовий, але за своїх вболівав усією душею. І грою задоволений.

Після гри з «Динамо» «Полісся» посідало першу сходинку у турнірній таблиці УПЛ. Зараз опустилася на друге, а лідером став «Кривбас».

Новини

21 Травня 2024

У Коростені розшукали двох підлітків, які заховалися у зливовій конструкції в місцевому парку