Громади Житомирщини стали переможцями у конкурсі грантів від EU4Business

Новини
Громади Житомирщини стали переможцями у конкурсі грантів від EU4Business

20 лютого цього року 20 заявок пройшли конкурсний відбір і мають можливість отримати гранти обсягом кожен до 1,8 млн грн на системну підтримку малого та середнього підприємництва.

Гранти фінансуються спільно Європейським Союзом та урядом Німеччини в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку в Україні реалізує німецька федеральна компанія Deutsch Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Партнером з проведення грантового конкурсу і моніторингу виконання грантів став Фонд розвитку підприємництва.

Так, від Житомирської області у конкурсі грантів стали переможцями — Житомирська міська територіальна громада та мережа територіальних громад (Радомишльська, Коростишівська, Малинська та Брусилівська).

Мета грантів – стимулювати відновлення і сталий розвиток систем підтримки малого і середнього підприємництва у містах та мережах місцевих громад України. Реалізація грантів триватиме до 30 листопада 2023 року.

Попри складні обставини та життя в умовах воєнного стану, українське суспільство та громади продовжують упевнений рух на економічному «фронті». Яскравим прикладом цього є виявлена висока зацікавленість зі сторони органів місцевого самоврядування у стимулюванні сталості та розвитку МСП в Україні.