Майже 3600 випускників на Житомирщині зареєструвалися для участі в Національному мультипредметному тесті

Новини
Майже 3600 випускників на Житомирщині зареєструвалися для участі в Національному мультипредметному тесті

Не зважаючи на повномасштабну війну, школярі Житомирщини продовжують готуватися до національного мультипредметного тесту. Минулого тижня в Україні стартувала онлайн-реєстрація для участі в основній сесії НМТ.

Як розповіли у Вінницькому регіональному центрі оцінювання якості освіти, за 10 днів від початку реєстрації для участі в освітній кампанії прийнято більш ніж 3590 електронних заявок на участь. Цьогоріч в нашій області очікується майже 11 тисяч випускників.

Зауважимо, що зареєструватися на тест можна до 3 травня. Також звертаємо увагу, що реєстрація проходить у безпаперовій формі, у форматі онлайн-заявок на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Для реєстрації до участі в тесті, вступнику необхідно створити персональний кабінет на сайті https://my.testportal.gov.ua/registration/nmt і виконати в ньому такі дії:

- вибрати із запропонованих переліків навчальний предмет додаткового блоку;
- внести дані про населений пункт в Україні або закордоном;
- завантажити сканкопії або фотокопії реєстраційних документів;
- надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до Вінницького регіонального центру.

Після обробки даних, необхідно перевірити подану інформацію у персональному кабінеті. Якщо вступником виявлено недоліки, це потрібно якнайшвидше виправити. Надіслати оновлену інформацію можна до 7 травня 2023 року.