На «Варшавці» ліквідували перешкоду в русі, що виникла внаслідок спеки

Новини
На «Варшавці» ліквідували перешкоду в русі, що виникла внаслідок спеки

Проведено першочергові заходи з усунення недоліків дорожнього одягу у межах експлуатаційного утримання на автошляху М-07 Київ – Ковель – Ягодин, поблизу села Білокоровичі. Наразі рух відкрито, бетонні плити знаходяться на рівні дорожнього полотна. Про це повідомляє пресслужба Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області.

«Бетонні дороги можуть специфічно реагувати на спекотну погоду. Перепади денних та нічних температур можуть спровокувати неконтрольований процес підняття бетонних плит.

Така ситуація трапилась минулої пятниці. Про це повідомила Службу поліція. Водії зафіксували утворення “трампліну” та зателефонували правоохоронцям.

Одразу ж підрядник виїхав на місце події та близько першої години ночі встановив відповідні дорожні знаки для забезпечення безпеки дорожнього руху. Сьогодні перешкоду ліквідували», – йдеться у повідомленні.

В службі відновлення наголошують, що за подібних ситуацій користувачам доріг у першу чергу варто повідомляти балансоутримувача дороги чи поліцію, аби було вжито відповідних заходів для забезпечення безпечного руху.

Цілодобова «гаряча лінія» Служби відновлення: +380 67 400 6080.