На Житомирщині 17 дітей отримали слухові апарати від ЮНІСЕФ

Новини
На Житомирщині 17 дітей отримали слухові апарати від ЮНІСЕФ

22 лютого, 11 родин дітей з вадами слуху отримали слухові апарати у межах крос-секторального проєкту ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

«Найпріоритетнішим напрямком роботи є підтримка дітей. Адже кожна дитина має право бути здоровою, навчатися, жити повсякденним життям, не зважаючи на ситуацію в країні. Кожна сім'я, яка має дітей, заслуговує на підтримку. У проєкті спрямовуємо всі зусилля на підтримку дітей та їх родин у таких напрямках: охорона здоров’я, освіта, соціальний захист, розвиток та дозвілля», - розповідає керівниця крос-секторального проєкту ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» Маргарита Сіранчук.

На Житомирщині є потреба у забезпеченні дітей слуховими апаратами. На обліку в обласному сурдологопедичному кабінеті КНП «Житомирська обласна клінічна лікарня» у реєстрі дітей з вадами слуху, що потребують кохлеарної імплантації, та втратою слуху ІІІ-ІV ступеня, перебуває понад 350 дітей.

Сьогодні завдяки партнерству Житомирської ОВА, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та імплементуючого партнера фонду в Житомирській області ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» передали 17 слухових апаратів для 11 родин.

Слухові апарати отримали діти із:

• Черняхівської,
• Березівської,
• Олевської,
• Житомирської,
• Попільнянської,
• Звягельської,
• Чуднівської,
• Бердичівської громад.

Усі діти, які отримали слухові апарати, мають можливість звернутись за консультаціями до центру вохопротезування «Все для вуха». Вдячні координатору управління охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації за напрямком «Дитяча сурдологія», завідувачу сурдологопедичним кабінетом Роману Мудраку за підтримку дітей.

У межах крос-секторального проєкту це вже друга передача слухових апаратів для дітей на Житомирщині. У вересні минулого року 16 слухових апаратів отримали діти із Житомирської, Олевської міських, Брусилівської, Іршанської, Романівської, Черняхівської селищних, Барашівської, Глибочицької, Курненської, Чижівської сільських територіальних громад.

Від початку війни Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ) активно надає допомогу Житомирській області. Влітку був між Дитячим фондом та Житомирською обласною військовою адміністрацією був підписаний Меморандум про співпрацю та взаємодію. Дана угода дала офіційний старт програмі співробітництва в масштабах всієї області. Житомирська область – перша з областей, де був підписаний подібний стратегічний план взаємодії.

Новини

31 Березня 2023

Опалювальний сезон у Житомирі цьогоріч планують завершити 10 квітня

Черняхівська громада придбала п’ять автобусів для підвезення учнів до закладів освіти

У ДТП поблизу Житомира травми отримали четверо людей

У сервісному центрі МВС у Звягелі хотіли закріпити фальшивий індивідуальний номерний знак

На Житомирщині під урожай 2023 року озимі культури на зерно посіяні на площі понад 160 тис. га

Рятувальники надають допомогу населенню, яке потерпає від наслідків негоди

У Житомирі розшукали 7-річного хлопчика, який серед ночі вирішив піти з дому

30 Березня 2023

У Житомирі незаконно продали греблю: за позовом прокуратури правочин визнано недійсним

Замість чаю – наркотики: саме таку посилку вилучили поліцейські у 37-річного житомирянина

На Житомирщині СБУ заблокувала черговий канал нелегального виїзду за кордон військовозобов'язаних

На Житомирщині відкрилася виставка художниці Катерини Лисової

Жителю Житомирщини, який повісив сусідського пса винесли вирок

Житомирські спортсменки вибороли низку нагород на міжнародних змаганнях зі спортивної аеробіки

Всі новини ⇢