На Житомирщині до проєкту «Армія відновлення» долучилися 89 безробітних

Новини
На Житомирщині до проєкту «Армія відновлення» долучилися 89 безробітних

До суспільно корисних робіт, які організуються в рамках проєкту «Армія відновлення», на Житомирщині цьогоріч вже долучилися 89 безробітних. Після завершення робіт їм буде виплачено заробітну плату на загальну суму понад 828 тис. грн., що фінансується із державного страхового фонду на випадок безробіття. Про це повідомляє Житомирська обласна служба зайнятості.

«Роботи проводяться у 12 територіальних громадах, які визначили їх види відповідно до місцевих потреб, а також підприємств-замовників. Найбільше людей залучили у Волицькій, Любарській та Хорошівській громадах Житомирського району – по 28, 17 та 16 осіб відповідно», – йдеться у повідомленні.

Учасники «Армії відновлення» нині, в основному, надають допомогу вразливим верствам населення та постраждалим внаслідок бойових дій, обладнують та обслуговують пункти незламності, забезпечують функціонування місць для внутрішніх переселенців, заготовляють дрова, плетуть маскувальні сітки та ін.

Нагадаємо, проєкт «Армія відновлення» стартував в Україні восени 2022 року. Житомирщина долучилась до його реалізації після відповідного розпорядження начальника Житомирської ОВА від 25 листопада 2022 року. Торік до суспільно корисних робіт в області було залучено 81 безробітного, яким виплачено загалом понад 369 тис. грн зарплати.

Оплата праці не може бути нижчою за мінімальну зарплату (6700 гривень за місяць роботи).

Довідкова інформація щодо суспільно корисних робіт – у відділі активних програм зайнятості обласного центру зайнятості за тел. (0412) 43-20-37.