На Житомирщині розглядають можливість створення центру комплексної реабілітації для військових

Новини
На Житомирщині розглядають можливість створення центру комплексної реабілітації для військових

На Житомирщині за підтримки уряду Литовської Республіки розглядають можливість створення центру комплексної реабілітації для військових. Про це йшлося під час зустрічі в Житомирській обласні військовій адміністрації з почесним консулом Литви в Україні, паном Робертасом Габуласом. Інформує начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

«Наші литовські партнери від початку повномасштабного вторгнення активно доучилися до різних програм допомоги Україні. Зокрема вони зараз приймають на реабілітацію воїнів десантно-штурмових військ Збройних сил України. Бійці, які отримали поранення у найгарячіших точках цієї війни мають можливість оновитись фізично та психологічно під наглядом фахових спеціалістів в реабілітаційному центрі в Литві.

Проте кількість військових, які потребуватимуть реабілітації в нашій країні є значно більшою, тому слід вже зараз розглядати різні можливості розвитку мережі спеціалізованих центрів надання таких послуг. Наразі розглядається реалізація такого проєкту у Житомирі», – зазначає Бунечко.

Під час зустрічі керівництво обласної військової адміністрації, міста Житомира та почесний консул Литовської Республіки обговорили першочергові кроки, необхідні для старту проєкта, попередні можливості у його співфінансуванні з боку місцевих бюджетів та коштів, які зможе виділити литовська сторона.

Також були визначені декілька об’єктів, які можна реконструювати під новий центр реабілітації та земельна ділянка, де можна побудувати його «з нуля».