На Житомирщині відкрилася виставка художниці Катерини Лисової

Новини
На Житомирщині відкрилася виставка художниці Катерини Лисової

У Коростенській центральній міській бібліотеці відкрилася ювілейна виставка художниці Катерини Лисової. На виставці представлені понад 30 робіт – пейзажі, портрети, натюрморти.

Про це розповів кореспондент Суспільного Леонід Харшан.

За його словами, на відкриття ювілейної виставки "Березневий вернісаж" прийшли любителі образотворчого мистецтва та професійні художники.

"Виставку "Березневий вернісаж" намагаюся організовувати щороку. Цього року вона ювілейна. На виставці представлені переважно мої нові роботи. Спочатку я думала, що не проводитиму цьогоріч виставку, бо війна, не на часі, але режисер коростенського театру сказала, що не можна пропускати і вона допоможе в організації. Ну і от сьогодні я виставила свої картини та колекцію порцелянових ляльок, які теж сподобаються відвідувачам", – говорить Катерина Лисова.

Художниця Катерина Лисова народилася в 1953 році у Коростені. Закінчила Львівський поліграфічний інститут імені Івана Федорова. Малярством займалася зі шкільних років. Працювала в редакціях газет, головним редактором видань, на телебаченні та у Верховній Раді України. Паралельно займалася живописом. Виставляти картини почала останні п’ятнадцять років. Рік жила і писала в США. Знайома з сучасним мистецтвом дванадцяти країн Європи. Зараз Катерина Лисова живе і працює в Києві.

Виставка у Коростенській центральній міській бібліотеці триватиме до 15 квітня. Вхід безоплатний.