На Житомирщині за втручання прокуратури припинено незаконне користування земельною ділянкою площею 12 га

Новини
На Житомирщині за втручання прокуратури припинено незаконне користування земельною ділянкою площею 12 га

За позовом Коростишівської окружної прокуратури рішенням Господарського суду Житомирської області фермерське господарство зобов’язано повернути земельну ділянку площею 12 га у розпорядження Попільнянської селищної ради.

Установлено, що за розпорядженням голови Попільнянської райдержадміністрації, у вересні 2011 року фермерському господарству надано в оренду на 5 років для обробітку землю сільськогосподарського призначення на території Паволоцької сільської ради (на той час Попільнянський район).

Для укладення договору оренди на новий термін користувач відмовив регіональному управлінню Держгеокадастру у наданні обов’язкового агрохімічного паспорта земельної ділянки. У зв’язку з цим новий договір не укладено. Відмовлено орендареві у подальшому користуванні землею і судами різних інстанцій, до яких він звертався.

Незважаючи на відсутність правових підстав користуватися значним масивом землі вартістю майже 2,9 млн грн, фермерське господарство продовжувало обробляти сільгоспугіддя та отримувати прибуток.

Наразі, за втручання Коростишівської окружної прокуратури, у судовому порядку припинено незаконне користування землею.