Обікрав підлітка на пляжі: у Житомирі поліцейські викрили причетного до злодіяння

Новини
Обікрав підлітка на пляжі: у Житомирі поліцейські викрили причетного до злодіяння

Днями відпочинок біля одного з кар’єрів міста закінчився неприємністю для 14-річного хлопця. Вийшовши на берег після купання, він не знайшов свій наплічник з речами та мобільним телефоном. Тож батьки підлітка звернулися до Житомирського райуправління поліції із відповідною заявою. Про це повідомляє Житомирське районне управління поліції.

«Обставини події з’ясовували оперативники кримінальної поліції. Виявилося, що 26-річний містянин, відпочиваючи того дня неподалік, помітив, як хлопець пішов купатися, перед цим поклавши мобільник у наплічник. Тож, упевнившись, що за майном ніхто не наглядає, він забрав речі та пішов геть», – йдеться у повідомленні.

Чоловіка поліцейські розшукали за місцем проживання, у нього й вилучили чужі речі. Він визнав свою провину. Наслідки таких дій чоловікові відомі, адже він вже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення майнових злочинів.

Подію слідчі кваліфікували за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) КК України. Згідно з чинним законодавством таємне викрадення майна, вчинене в період воєнного стану, карається від 5 до 8 років ув’язнення.