Попри заборону на житомирських ринках продають штучні квіти

Новини
Попри заборону на житомирських ринках продають штучні квіти

Штучні квіти колись були головними прикрасами цвинтарів, тепер же люди все більше надають перевагу живим. На продаж пластикових виробів на ярмарках навіть є заборона, однак людей це не зупиняє, повідомляє СК1.

Вибрати є з чого – на прилавках товар на будь-який смак, ціни різні – від 12 до 80 гривень. Найбільше люди купують квіти середньої вартості.

Штучні квіти – небезпечні для навколишнього середовища. Пластик, з якого вони зроблені, розкладається понад сто років, при цьому виділяє небезпечні для життя людини канцерогени. Однак, це не аргумент для деяких громадян, кажуть – за живими квітами треба догляд, тож легше купити штучні.

Саме утилізація штучних квітів викликає найбільше питань. Найчастіше їх спалюють або вивозять на сміттєзвалище – обидва варіанти небезпечні для людей та довкілля. У Житомирі продаж квітів з пластику регулює Інспекція благоустрою.

Однак, навіть після інспекцій продавці забирають штучні квіти з прилавків лише на деякий час, потім повертають назад.

Купуючи пластикові квіти, ми псуємо екологію та шкодимо іншим людям. Живі рослини виглядають не гірше штучних, однак, шкоди від них немає.