Проєкт «Відсіч. Діти» мандрує громадами Житомирщини

Новини
Проєкт «Відсіч. Діти» мандрує громадами Житомирщини

На сцені лише діти і зовсім «не дитячі» вірші про війну, біль та страждання. Час дати Відсіч! Саме з таким гаслом в Баранівській громаді пройшла обласна мистецька акція.

Учасниками перформансу завжди є місцеві діти. Той день, коли Микола отримав запрошення до участі у акції, пам’ятає досі. І погодився відразу.

Погодилась і Катерина. Хоча декламувати вірші та виступати на великій сцені для неї не новизна, такі вірші читати особливо важко.

На підготовку перформансу було лише декілька днів. Юні артисти згадують, це була інтенсивна підготовка та за час роботи з професіонали навчилися багато чому нового.

На сцені поєднувалися вірші, музика та неймовірні емоції. Організатори, зізнаються, дуже хвилювалися чи зможуть діти передати такі дорослі речі у своїх творах, однак переконують, усе пройшло навіть краще, аніж очікували.

Особливістю заходу стало те, що в залі були присутні військові, які подякували акторам не лише теплим словом, але й квітами та солодощами.

Проєкт «Відсіч. Діти», розповідають організатори, розпочався у Житомирі. Та планує охопити якомога більше громад області та навіть за її межами.

Також «Відсіч. Діти» була представлена у Німеччині, де брали участь також українські діти, котрі були вимушені виїхати за кордон. Під час кожного виступу юні артисти доводять, що разом ми можемо дати відсіч ворогу.