Причетного до крадіжки електровелосипеда викрили у Житомирі

Новини
Причетного до крадіжки електровелосипеда викрили у Житомирі

Повідомлення про крадіжку велосипеда надійшло до Житомирського районного управління поліції близько тижня тому. Власник розповів, що залишив свій двоколісник із блокуючим пристроєм неподалік будинку, поки зайшов усередину в справах. Однак за кілька хвилин велосипеда на місці вже не було. Про це повідомляє Житомирське районне управління поліції.

«Оперативники Житомирського районного управління, які працювали на місці події, переглянули записи камер відеоспостереження неподалік. Там було зафільмовано, як сторонній чоловік відчиняє замок ключем, необачно залишеним власником на сидінні, та їде на двоколіснику потерпілого.

Поліцейські упізнали у ньому 51-річного містянина. Чоловік вже притягувався до кримінальної відповідальності за майнові правопорушення», – йдеться у повідомленні.

Виявилося, що викрадений двоколісник він сховав… на сходинковому майданчику однієї з багатоповерхівок неподалік місця правопорушення. Там велосипед невдовзі і виявили оперативники.

Самого ж підозрюваного поліцейські розшукали пізніше. Він розповів правоохоронцям, що хотів продати двоколісник, але його у сховку вже не було.

Нині чоловік пояснює мотиви своїх дій слідчим у рамках відкритого кримінального провадження.

Зважаючи на вчинення кримінального правопорушення в умовах воєнного стану, причетній особі може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 8 років.