Розпочала свою роботу 55-та сесія Школи місцевого самоврядування

Новини
Розпочала свою роботу 55-та сесія Школи місцевого самоврядування

З 15 березня розпочала свою роботу 55-та сесія Школи місцевого самоврядування. Цьогоріч першими слухачами стали 40 молодих людей.

«Раді бачити молодь. Цінно, що ви цікавитеся механізмами забезпечення життєдіяльності громад у воєнний час. Що шукаєте нову, корисну інформацію та вивчаєте досвід органів місцевого самоврядування», — сказав у вітальному слові секретар міської ради Віктор Клімінський.

Школа місцевого самоврядування працює з 2001 року.

«Майже 2 роки у нас була вимушена перерва через COVID та початок повномасштабної війни. Але цього року під час планування ми однозначно підтримали відкриття ще одного «сезону». Бо це надважлива справа не тільки для зміни світогляду, а й для участі у житті громади», — зазначила заступниця міського голови Марія Місюрова.

На слухачів ШМС чекає насичена програма: знайомство з роботою депутатського корпусу, комунальних підприємств, виконавчих органів ради.

Першими спікерами 55-ї сесії Школи стали випускники — прессекретар начальника обласної військової адміністрації Юрій Мельник та Дмитро Ткачук який нині очолює ГО «Молодіжний інтеграційний центр».

«Ми маємо гарну статистику випускників школи місцевого самоврядування. Нині це активні містяни, свідомі виборці, успішні люди. Чому важливо бути активним? Чому потрібно та необхідно брати участь у житті громади? На всі ці питання ми будемо намагатися дати відповідь. Також чекатимемо на конструктивну критику, на запитання та активну участь з вашого боку», — каже Ірина Ковальчук, начальниця управління сім’ї, молоді та спорту.