Рятувальники надають допомогу населенню, яке потерпає від наслідків негоди

Новини
Рятувальники надають допомогу населенню, яке потерпає від наслідків негоди

Упродовж минулої доби рятувальники Житомирщини 7 разів виїжджали для вивільнення транспортних засобів зі снігових заметів. Бійці ДСНС відбуксирували 12 автомобілів, що опинилися у “сніжних пастках”. Серед них нараховувалося 3 вантажівки, 1 легковик, 4 рейсові автобуси та 4 автомобілі швидкої допомоги. У вивільнених транспортних засобах загалом перебувало 35 людей. Подібна допомога надавалася на території усієї Житомирської області.

Зокрема, один з наймасовіших випадків буксирування транспортних засобів виник поблизу с. Грушки Хорошівської громади Житомирського району. Хорошівські рятувальники виїхали для вивільнення рейсового автобуса, що потрапив у сніговий перемет. Окрім водія в салоні автобуса перебувало 4 пасажира. Дорогою виїзду бійці ДСНС ще й надали допомогу на засніженій дорозі швидкій, яка їхала на виклик. Однак, повертаючись в частину, рятувальникам знову довелося вивільнити ту ж саму швидку, адже водій спеціальної автівки повторно потрапив у сніговий замет. Тією ж дорогою рятувальники також витягнули один легковий автомобіль, водій якого вже зневірився, що вибереться з пастки.

Крім того, упродовж минулої доби рятувальники тричі виїжджали для відкачки ґрунтових вод. Внаслідок негоди підтопило три приватні домогосподарства в с. Сімаківка Звягельського району, а також містах Олевськ і Коростень. Бійці ДСНС відкачали з ділянок 485 куб. м води.