Семирічна житомирянка обрізала та продала своє волосся, а гроші передала військовим

Новини
Семирічна житомирянка обрізала та продала своє волосся, а гроші передала військовим

Семирічна Зоряна Супрун з Житомира обрізала та продала 43 сантиметри волосся. Гроші, 5000 гривень, дівчина передала Сергію Притулі на потреби ЗСУ.

Про це Суспільному розповіла мама Зоряни Вікторія Супрун.

За її словами, другокласниця Зоряна навчається в 31 ліцеї Житомира, найбільше любить математику. У вільний час відвідує гуртки ліплення, малювання та вчиться танцювати хіп-хоп.

Тато Зоряни військовослужбовець, з перших днів повномасштабного вторгнення пішов добровольцем захищати країну. А мама дівчинки стала волонтером.

"Ми патріотично налаштовані були ще до початку повномасштабного вторгнення, – каже мама Зоряни Вікторія Супрун. – Я волонтер – шию іграшки та моя знайома продає їх за кордоном, а за отримані кошти щось купуємо військовим. Старша донечка пече печиво і ми передаємо також військовим. Менша їй допомагає. Ось так і наближаємо перемогу. Але якось під кінець 2022 року ми почули, що хтось обрізав та здав волосся, а кошти спрямували на допомогу армії".

Волосся Зоряни було довжиною 43 сантиметри, нижче сідниць. Мама дівчинки розповідає, що Зоряна час від часу говорила, що хоче підстригтися.

"Певний час вагалася, а потім таки вирішила, що підріже волосся. Ми знайшли всеукраїнську фірму, куди можна здати волосся. Там нам підказали мережу перукарень, де підстригтися. Ми пішли до однієї з них та поки стриглися нам на картку вже скинули 5250 гривень. Це досить багато. Здається, що ми ще з перукарні не вийшли, а Зоряна каже: "250 гривень буде мені, а п’ять тисяч віддаємо у Фонд Сергія Притули". Це було абсолютно її самостійне рішення", – говорить мама Зоряни.

Також Вікторія Супрун ділиться, що її старша донька вже має власну грошову карту та іноді донатить у благодійний фонд Сергія Притули, тому, можливо, Зоряна і обрала саме цей фонд.

"Я зателефонувала у житомирський осередок фонду і запитала чи можна, щоб Зоряна особисто передала кошти Сергію Притулі, коли він приїде до Житомира. Нам сказали, що можна, записали наші контакти та попросили періодично їм нагадувати. Я писала кожні два тижні. І ось на початку минулого тижня нам відповіли, що Сергій Дмитрович може зустрітися з моєю донечкою", – каже Вікторія Супрун.

Зустріч Зоряни і Сергія Притули пройшла 22 лютого у житомирському осередку фонду.

"Сергій зайшов, привітався і каже: "Я чув, що одна дівчинка, тут зробила одну дуже добру справу? А хто тебе змусив це зробити? А чому ти це зробила?". Донечка відповідала: "Я все вирішила сама, бо хочу допомогти". І це дійсно так було", – згадує мама Зоряни.

А ще зі слів Вікторії Супрун, Сергій Притула щиро подякував та сказав, що основне завдання Зоряни та всіх дітей – це гарно навчатися, тому що завдяки нашим захисникам діти можуть вчитися, а дорослі працювати та допомагати.

"Сергій каже, бо якщо ти не будеш вчитися, то це буде великою образою для наших військових. Зоряна отримала купу позитивних емоцій і ніяк не могла повірити, що вона спілкувалася з самим Сергієм Притулою. Говорила: "Мама, ти уявляєш, це ж сам Притула. З програми "Хто зверху?". Це були щирі дитячі емоції", – каже мама Зоряни.

Також Сергій запитав, де служить тато Зоряни і просив передати йому подяку за службу та подяку за виховання дівчат.

"Мені дуже імпонує те, що у фонді Сергія Притули створюють відчуття, наче ми вже дуже давні знайомі, які впевнено і дружно йдемо в одному напрямку, допомагаючи нашій країні", – говорить Вікторія Супрун.

Про рішення відрізати волосся Зоряна не жалкує, каже, що стало зручно – одягнула обруч і пішла. Мріє дівчинка про перемогу і швидке повернення тата додому, бо сильно сумує за ним. І ще хоче після перемоги разом з сім’єю на море та песика.