Сім освітніх закладів Житомирщини відновлять очне навчання

Новини
Сім освітніх закладів Житомирщини відновлять очне навчання

Незабаром сім закладів освіти в громадах області відкриють свої двері для 494 школярів, 141 дошкільняти та 140 працівників. Про це було повідомлено під час чергового засідання комісії з підготовки закладів освіти до теперішнього навчального року.

Впродовж засідання, спільно з представниками профільного департаменту Житомирської ОВА, рятувальниками і поліцією було розглянуто 18 пакетів від шкіл та садочків в Лугинській, Чуднівській, Бердичівській, Семенівській, Краснопільській, Гришковецькій, Народицькій і Вчорайшенській громадах.

За результатами перегляду заявок на прийняття до очного і змішаного навчання, прийнято рішення надати дозвіл на освітній процес в таких закладах:

- Красівський заклад дошкільної освіти «Казка» у Семенівській громаді – очний формат;
- Крилівський дошкільний навчальний заклад «Сонечко» у Вчорайшенській громаді – очний;
- Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №26 «Сяйво» у Бердичівській громаді – змішаний;
- Путиловицький заклад дошкільної освіти «Дзвіночок» в Лугинській громаді – очний;
- Вакуленчуківський ліцей в Чуднівській громаді – очний;
- Путиловицький ліцей в Лугинській громаді – змішаний;
- Іванопільський ліцей» у Краснопільській громаді – змішаний формат.

Нагадаємо, що від серпня 2022 року на рівні Житомирської ОВА проведено 16 засідань відповідної комісії, на яких розглянуто 1673 пакети документів щодо готовності закладів освіти та наявними і облаштованими з урахуванням усіх норм укриття. Загалом членами комісії рекомендовано погодити очний або змішаний формат навчання 1052 закладам, де наразі навчається понад 122 тисячі дітей.