Сміттєпереробний завод у Житомирі вже працює

Новини
Сміттєпереробний завод у Житомирі вже працює

Перша черга сміттєпереробного заводу, збудованого на околиці Житомира за кошти приватного інвестора, вже працює.

Про це сказав Житомирський міський голова Сергій Сухомлин на сесії міськради 23 лютого під час розгляду питання про функціонування міського полігону твердих побутових відходів.

За словами Житомирського міського голови, наразі на заводі готуються до запуску другої черги переробки сміття.

"Ми не анонсували і не розрізали стрічок на відкритті заводу, бо розуміли, що він у свій час привертав увагу багатьох, у тому числі, і російських ЗМІ. Тому ми в час війни не акцентували на цій події увагу. Перша черга сміттєперобного заводу вже працює, глибина переробки на сьогодні складає приблизно 40-45%. Найближчим часом мають приїхати хорватські спеціалісти і запустити другу чергу, тоді глибина переробки буде згідно проєкту 80-85%. На таку глибину переробки мають вийти за декілька місяців. Тож, в принципі цей проєкт рухається", – сказав Сергій Сухомлин.

Також він додав, що проєкт рішення не буде вступати в силу без підписання договору між заводом з переробки сміття і перевізниками. У тексті проєкту сказано, що забезпечувати приймання на міському полігоні захоронення побутових відходів буде комунальному підприємству "Автотранспортне підприємство 0628".