У Бердичеві рятувальники транспортували до “швидкої” чоловіка, який лежав біля греблі

Новини
У Бердичеві рятувальники транспортували до “швидкої” чоловіка, який лежав біля греблі

28 квітня до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про те, що в м. Бердичів біля греблі нерухомо лежить людина. Містяни, які проходили неподалік, побачили тіло під мостом через річку Гнилоп’ять. Припускали, що чоловік упав з висоти. Медики не могли самотужки підібратися до постраждалого і транспортувати його до автомобіля швидкої допомоги. Потрібна була допомога рятувальників.

Бійці ДСНС, які прибули до місця виклику побачили, що людина знаходиться біля самого водоспаду. Підібравшись ближче, вони зрозуміли, що чоловік живий. Він дихав, але був без свідомості. Рятувальники закріпили постраждалого на ношах та підняли нагору. Там його передали медикам, які повезли чоловіка до місцевої лікарні. Особу постраждалого на той момент встановити не вдалося. Його госпіталізували у важкому стані.

Крім того, 27 квітня в м. Олевськ бійці ДСНС вилучали тіло потопельника з водойми. 45-річного загиблого шукали тривалий час, однак відшукали все ж у місцевій річці Уборть. На човні рятувальники підібралися до потопельника та передали на берег тіло загиблого фахівцям. Останні з'ясовують усі обставини пригоди.