У Бердичівській міській лікарні запрацював гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу

Новини
У Бердичівській міській лікарні запрацював гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу

На базі акушерського відділення КНП «Бердичівська міська лікарня», розташованого у «Центрі жінки», почав функціонувати гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу. Про це повідомляє пресслужба Житомирської ОВА.

«Потреба у такому кабінеті була великою, адже окрім пацієнток з Житомирської області на прийом часто приїжджають жінки і з інших областей. Наразі це сучасний кабінет, де ми маємо змогу надавати повноцінну та сучасну допомогу на належному рівні. Зокрема у кабінеті крім гінеколога працює і психолог, що проводить спеціальне навчання для тих, хто цього потребує», — зазначив директор КНП “Бердичівська міська лікарня” Анатолій Сова.

За словами завідувача акушерським відділенням Віталія Грубського, кабінет передбачає надання кваліфікованої, цілодобової, безкоштовної, анонімної та конфіденційної медичної і психологічної допомоги. Сюди може звернутися будь-яка жінка у будь-який час доби та бути впевненою у тому, що її візит залишиться у таємниці. Лікарі фіксують лише час звернення та роблять запис щодо стану здоров’я відвідувачки, не вказуючи при цьому жодних персональних даних.

Послуги кабінету також будуть доступними і для пацієнток з інвалідністю: кабінет оснащено сучасним гінекологічним кріслом-трансфомером, висоту і положення якого можна регулювати. Для повноцінної роботи також надано кушетку, пристрій точкового світла, ноутбуки, принтер та витратні матеріали — оглядові набори і лікарські препарати. Персонал Центру пройшов спеціалізоване навчання з медико-психологічної допомоги постраждалим від сексуального та інших форм насильства, а також з ефективної комунікації з людьми з інвалідністю.

Гінекологічний кабінет відкрився завдяки Міжнародному Благодійному Фонду «Український Жіночий Фонд» за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення / UNFPA та Міністерства закордонних справ Данії.