У Домі української культури запрацювала Школа, де вчитимуть вишивати прадавніми техніками

Новини
У Домі української культури запрацювала Школа, де вчитимуть вишивати прадавніми техніками

Під крилами заслуженої майстрині України Оксани Дедюль охочі мають змогу зануритися в чарівний світ мистецтва вишивання. 10 листопада в Домі української культури офіційно відкрили Школу поліської автентичної вишивки. Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.

На заході були презентовані паспорту з елементами вишивки родини Косачів від Школи поліської автентичної вишивки під керівництвом Оксани Дедюль.

Також відбувся показ дизайнерського одягу Оксани Василян «О-VaS» із Ужгорода та презентація колекції українських суконь від студентів Житомирського фахового коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка.

«Школа поліської автентичної вишивки — це нова сторінка в історії Дому української культури, — зазначають в управлінні культури міської ради. — Такий осередок має сприяти відтворенню та збереженню українських народних традицій».

Тепер школа діятиме на постійній основі. Заняття відбуватимуться щовівторка о 17:30. Вони безоплатні. Охочі вирушити у світ вишивальної творчості можуть записатися за номером телефону: 0685008090.