У громадському транспорті Житомира знову призупинили розрахунок за допомогою технології NFC

Новини
У громадському транспорті Житомира знову призупинили розрахунок за допомогою технології NFC

З 17 травня 2023 року було частково призупинено розрахунок у транспорті за допомогою функції NFC (мобільним телефоном, до якого прикріплена банківська картка платіжної системи Visa). Про це повідомляє КП "Житомиртранспорт".

"Громадо. Якщо ви є власником банківської картки VISA, просимо вас користуватись її фізичним носієм (пластиковою карткою) при оплаті поїздки у громадському транспорті, оскільки наразі спостерігаються проблеми з роботою віртуальних банківських карток VISA в додатках Google Pay та Apple Pay при оплаті проїзду. В свою чергу, будуть вжиті заходи щодо тимчасового унеможливлення здійснення оплати проїзду в громадському транспорті через NFC банківськими картками VISA. А тому просимо за можливості користуватись при оплаті проїзду пластиковими банківськими картками VISA. Дякуємо за розуміння!" - йдеться в повідомлені.

Зараз сплатити проїзд за допомогою смартфону мають змогу тільки власники карток платіжної системи Mastercard. Разом з тим найдешевшим способом розрахунку за проїзд міським транспортом залишається розрахунок транспортною карткою (E-квитком), вартість проїзду у автобусних маршрутах становить 10 грн, у електротранспорті 6 грн. У комунальному транспорті доступна оплата QR-кодом за допомогою додатку Приват24. Детальніше з способами оплати проїзду можна ознайомитись за посиланням - https://transport.zt.ua/?page_id=284.

Нагадаємо, раніше оплату функцією NFC у Житомирі вже вимикали. Тоді цей вид оплати валідатори не приймали протягом пів року.