У конкурсі “#Stopшахрайство” взяли участь 30 студентів Житомирщини, які представили 11 проєктів

Новини
У конкурсі “#Stopшахрайство” взяли участь 30 студентів Житомирщини, які представили 11 проєктів

25 травня начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко разом з начальником Головного управління Національної поліції України в Житомирській області Олегом Трачуком відзначили учасників конкурсу #Stopшахрайство, метою якого було створення низки соціальних роликів із порадами, як уберегтися від шахраїв.

Загалом у конкурсі взяли участь 30 студентів Житомирщини, які представили 11 проєктів.

Так, від Житомирської ОВА було нагороджено сертифікатами авторів трьох проєктів із протидії шахрайству “#Stopшахрайство”:

- студент Поліського національного університету Назарій Журахівський;
- група авторів, студенти Державного університету «Житомирська політехніка» Анастасія Тихоліз, Дар’я Сергієнко, Олександр Матяш та Олексій Олексюк;
- група авторів, студентки Житомирського державного університету Лілія Сейко, Інна Мартинюк та Діана Луценко.

Студенти отримали сертифікати та подарунки за творчий підхід до створення соціальних роликів з протидії шахрайствам.

«Ми перші в Україні, хто залучив молодь до попередження проблеми, яка стосується кожного – це шахрайство. З початку року від ошуканства постраждало тисячі людей і на сьогодні, з їх гаманців викрадено більше мільярда гривень. Тому ваша участь важлива і те, що сьогодні у нас багато учасників, свідчить про вашу небайдужість. Тому ми, поліція області, заохочуємо усіх конкурсантів» - каже керівник ГУНП в Житомирській області Олег Трачук.

Роботи авторів будуть розміщені на офіційному вебсайті та на офіційних сторінках ГУНП в Житомирській області та направлені до інших мас-медіа із зазначенням авторства.