У Житомирі балансоутримувач ігнорував вимоги щодо впорядкування сховища

Новини
У Житомирі балансоутримувач ігнорував вимоги щодо впорядкування сховища

Позов Житомирської окружної прокуратури щодо визнання протиправною бездіяльність товариства з додатковою відповідальністю та зобов’язання привести у належний стан і готовність до використання сховища задоволено Житомирським окружним адміністративним судом у повному обсязі.

Установлено, що на балансі товариства тривалий час перебуває споруда цивільного захисту державної власності майже 200 м2, що у місті Житомирі.

Проте, за висновками фахівців ДСНС (огляд проведено у травні минулого року), сховище, розраховане на укриття 300 осіб, не готове до експлуатації. Зокрема, приміщення має незадовільний технічний стан, відключені системи водо- та електропостачання, не діє каналізація, відсутня система зв’язку та оповіщення тощо.

Оскільки балансоутримувач жодних наданих рекомендацій щодо усунення недоліків не виконав, окружна прокуратура, з метою захисту інтересів держави та територіальної громади, звернулася до суду.

Це не перше застосування до цього товариства примусових заходів щодо впорядкування об’єктів цивільного захисту, які перебувають на його балансі.