У Житомирі медичних сестер привітали з професійним святом

Новини
У Житомирі медичних сестер привітали з професійним святом

10 травня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко привітав медичних сестер Житомирщини з нагоди їх професійного свята — Всесвітнього дня медичних сестер.

Урочистості відбувалися в межах обласної конференції у Житомирському медичному інституті Житомирської обласної ради. Також участь у заході взяв заступник начальника Житомирської обласної ради Володимир Ширма, представники профільних структурних підрозділів Житомирської облвійськадміністрації, а також медсестри медичних закладів області.

Під час урочистостей Віталій Бунечко подякував медичним сестрам Житомирщини та відзначив кращих з них відомчими нагородами.

«Нехай те добро та увага, які ви приносите пацієнтам повертаються до вас сторицею. Вітаю з прийдешнім Міжнародним днем медичної сестри!», — сказав очільник області.

Також він додав, що після повномасштабного вторгнення російських військ, коли точилися жорстокі бої на Київщині, медсестри стали першими, хто приймав поранених. Разом з лікарями вони цілодобово рятували наших військових та цивільних і зараз продовжують допомагати сотням наших хлопців та дівчат, які лікуються у шпиталях та лікарнях чи проходять реабілітацію та відновлення.

У вітальній промові Володимир Ширма висловив щирі слова вдячності медичним сестрам за нелегку самовіддану працю, врятовані життя, а також відзначив кращих Подяками Житомирської обласної ради.

«Шановні медичні сестри! Щиро вітаю вас з прийдешнім професійним святом. На ваших плечах завжди велика відповідальність, багато нелегкої та кропіткої роботи. А останній рік, через повномасштабне вторгнення росіі, додав ще більше складних викликів. Але ваша відданість справі допомагає боротися з труднощами, повертає людям сили і здоровʼя. Щиро дякую вам за золоті руки, чуйні серця та невтомну працю!»,- сказав Володимир Ширма.