У Житомирі попрощались із найрезультативнішим зенітником України Андрієм Лінійчуком

Новини
У Житомирі попрощались із найрезультативнішим зенітником України Андрієм Лінійчуком

У 25 років пішов із життя Андрій Лінійчук – сержант, зенітник, десантник. Родом Герой із села Кириївка, Любарського району, що на Житомирщині.

01 травня з Героєм прощались і у Житомирі. Андрій ще зі шкільних років визначив: після здобуття освіти обов’язково піде до Збройних Сил. Тож одразу по отриманні ступеня «бакалавр» з лісівництва у Поліському університеті, влітку 2020 року підписав контракт із 95-ю бригадою ДШВ.

Патріотизм Героя проявлявся у всьому. Він був справжнім фанатом житомирського футбольного клубу «Полісся» та частиною Ультрас. Друзі проводжали його вогнем.

Повномасштабне вторгнення Андрій Лінійчук зустрів під Горлівкою на позиціях ЗРК «Стріла», у розрахунку якої тоді працював. З того часу побував у найпекельніших точках. Під час запеклих боїв з російськими окупантами Андрій двічі був поранений і щоразу не міг дочекатися, коли закінчиться лікування, щоб повернутися до побратимів.

Андрій Лінійчук став найрезультативнішим зенітником Збройних Сил України. На його рахунку понад десяток ворожих пташок, а також один вертоліт.

Його ім’я навіки вписано і в історію Збройних Сил Великої Британії.

За свої звитяги Андрій Лінійчук отримав чимало нагород, а також став повним кавалером ордену «За мужність». Серце Героя зупинилось 28-го квітня після обстрілу російськими військовими позицій українських бійців. У вічній скорботі батьки, дружина, друзі, рідні та побратими.