У Житомирі працівникам ЖТКЕ вручили годинники міського голови, подяки та відзнаки

Новини
У Житомирі працівникам ЖТКЕ вручили годинники міського голови, подяки та відзнаки

Напередодні Дня працівника житлово-комунального господарства Сергій Сухомлин подякував за роботу та привітав працівників ЖТКЕ:

«Перші дні, перші місяці повномасштабної війни з рф показали справжніх патріотів Житомира. І тут, працівники нашого Житомиртеплокомуненерго робили все можливе, аби місто залишалось із теплом. Хтось — виконував інші задачі, про які тут розписувати не буду. Але це була допомага нашим військовим. Допомога вкрай складна та ризикована. Але вони це робили. Всі відключення світла після ударів російських ракет по Житомиру — це також додаткова цілодобово праця: підключити котельню до генератора, аби люди були з теплом, аби обігріти школи, садочки… Часто вашу величезну роботу не бачать. Ви тихо працюєте вдень та вночі. За цей надскладний рік ви показали, що ви дійсно команда. І насьогодні в Україні — підприємство є одним із найкращих, показує чудові результати та ділиться досвідом. P.S.: Працівники Житомиртеплокомуна зібрали 400 000 гривень на дрони для військових!
Щиро дякую, друзі!»

Працівникам ЖТКЕ вручили годинники міського голови, подяки та відзнаки.

З прийдешнім святом комунальників привітав і заступник міського голови Сергій Кондратюк:

«Завжди щиро радий бачити цей колектив. Я був керівником Житомиртеплокомуненерго, був майстром диспетчерської служби, майстром котельні… Тому я наповну знаю та відчув усю складність роботу, з якою ви стикаєтесь щодня та щосекунди, вдень та вночі. Це робота кожного оператора котельні, кожного слюсара… Дякую вам за працю в цей надскланий час від усього серця!».