У Житомирі пройшов Чемпіонат ДСНС України з легкої атлетики

Новини
У Житомирі пройшов Чемпіонат ДСНС України з легкої атлетики

Упродовж 18-19 травня у Житомирі проходив Чемпіонат ДСНС України з легкої атлетики (бігу). Участь у перегонах взяли 23 команди, а це близько 170 спортсменів, з різних регіонів нашої держави.

Учасники Чемпіонату змагалися у чотирьох видах випробувань: забіг на 1000 м серед жінок; серед чоловіків — на 1000, 3000 та 5000 м. Заключний вид — естафета “шведка”.

У підсумку змагань у забігові на 1000 м серед жінок першу сходинку виборола Наталія Маньковська (Чернівецька область). Срібло здобула Емілія Зюбанова (Національний університет цивільного захисту України). Третє місце розділили між собою Інна Ковтун (м. Київ) та Юлія Приходько (Волинська область).

У забігові на 1000 м серед чоловіків перемогу здобув Володимир Жогло (Національний університет цивільного захисту України), на другій сходинці — Владислав Мамалицький (Чернівецька область), третє місце за Владиславом Качаном (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності).

Призерами забігу на 3000 м серед чоловіків стали: Сергій Рибак (Одеська область) — перше місце, Іван Павлюк (Чернівецька область) — друге місце, третій результат на дистанції показав Григорій Хомич (Волинська область).

У найвитривалішому випробуванні Чемпіонату — забігові на 5000 м серед чоловіків медалі здобули наступні спортсмени: переможцем став В'ячеслав Олішевський (Житомирська область); друге місце у Сергія Фіськовича (Волинська область); третє місце здобув Вадим Сапа (Запорізька область).

У видовищній естафеті “шведці” найспритнішою стала четвірка спортсменів ГУ ДСНС у Чернівецькій області; другий результат показала команда Черкаського інституту пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України; третє місце здобули господарі цьогорічного Чемпіонату — спортсмени ГУ ДСНС у Житомирській області.

Абсолютним переможцем Чемпіонату за результатом усіх випробувань стала команда Національного університету цивільного захисту України. Срібло вибороли спортсмени ГУ ДСНС у Волинській області. Бронзові медалі завоювала команда ГУ ДСНС у Чернівецькій області. Команда-господарка Чемпіонату ГУ ДСНС України у Житомирській області гідно змагалася із суперниками та посіла 5 загальнокомандне місце.

Рятувальники отримали сьогодні свої заслужені відзнаки за досягнення у спорті. Однак вони не даються легко — це щоденна фізична підготовка та вдосконалення витривалості і загартованості фахівців ДСНС, що безперечно одна із складових успішної рятувальної справи.