У Житомирі провалилися 2 каналізаційних колектори

Новини
У Житомирі провалилися 2 каналізаційних колектори

Через сильні зливи та зсув грунту у Житомирі провалилися два каналізаційні колектори. Про це повідомив "Житомирводоканал".

Один каналізаційний колектор провалився на вулиці Гагаріна, 24, а інший – на проїзді Тутковського, 6.

"Колектори експлуатуються понад 40 років, а тому мережі перебувають у незадовільному стані. Ми вже працюємо над ліквідацією наслідків аварійної ситуації. Сьогодні (10 квітня – ред.) бригада з ремонту та експлуатації каналізаційних мереж приступила до відновлення колектора на вулиці Гагаріна. 11 квітня плануємо відновлювати цілісність колектора на вулиці Тутковського. Відведення побутових стоків від цих вулиць припинятися не буде", – повідомив "Житомирводоканал".

На Гагаріна, 24 та Тутковського, 6 утворилися провалля глибиною понад шість метрів. Майстер дільниці з експлуатації каналізаційних мереж Андрій Новиченко каже, що він отримав інформацію щодо провалля на вулиці Гагаріна восьмого квітня.

"Не таке вже воно було й гаряче, щоб терміново в суботу робити. Огородилися. Лінія працювала, каналізація працювала. Сьогодні (10 квітня – ред.) приїхали і вже усуваємо", – каже Андрій Новиченко.

Майстер додає, що провалля утворилося через прорив каналізаційного колектора.

"Стара бетонна каналізаційна труба просто згнила, – розповідає Андрій Новиченко. – Її термін дії вже вийшов з експлуатації, тому і відбулося провалля. Погодні умови пришвидшили руйнування. Рано чи пізно ця труба провалилася б".

Чоловік каже, що новий колектор буде пластиковим.

По вулиці Тутковського, 6 вирва утворилася поряд із місцем, де був розташований хлібний кіоск.