У Житомирі триває ремонт доріг та тротуарів

Новини
У Житомирі триває ремонт доріг та тротуарів

На Житомирщині, станом на 05 травня, ремонтують дорогу Попільня – Ставище. В Житомирі планують капітальний ремонт окремої ділянки вулиці Київської, про це Суспільному розповів заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.

За його словами, в Житомирі у 2023 році планують провести капітальний ремонт вулиці Київської, починаючи від Небесної Сотні і до Східної.

"На сьогоднішній день продовжуються роботи на тротуарі вздовж вулиці Великої Бердичівської. Також проводяться роботи на вулиці Київській в районі Глобала. Капітальний ремонт планується від вулиці Східної, тому від Східної до мосту проводиться поточний ремонт", – говорить Олександр Шевчук.

"Третій день поспіль на вулиці Київській проводиться поточний ремонт. В основному всі водії відносяться до ремонту адекватно, і ніхто не свариться. Вони спокійно та з розумінням ставляться до труднощів, пов'язаних з тим, що доводиться стояти в пробці", – каже виконроб КП "Управління автомобільних шляхів" Віктор Петришин.

За словами Олександра Шевчука, на весь рік передбачили 54 мільйони гривень на КП "Управління автомобільних шляхів" та понад 35 мільйонів гривень на послуги сторонніх організацій.

"Всі інші вулиці будуть ремонтуватись поточним ремонтом середніми, великими картами. На деяких вулицях, в певних частинах буде заміна верхнього шару, наприклад, на вулицях Ціолковського, Радивілівська, Кибальчича, Космонавтів. В майбутньому плануємо на вулиці Лесі Українки та розглядаємо можливість ремонту мосту Жуйка", – говорить Олександр Шевчук.

Зі слів фахівчині по роботі з громадськістю і пресою Служби відновлення і розвитку інфраструктури у Житомирській області Світлани Чернях-Кондрацької, на дорогах області триває поточний ремонт автошляхів. Спеціальна дорожня техніка нині працює на автомобільному шляху Попільня – Сквира – Володарка – Ставище.

"Зараз ми працюємо на двох автомобільних дорогах, але плануємо розширювати мережу, де будемо проводити аварійний ремонт. На автомобільній дорозі М-06 проводимо аварійний ямковий ремонт гарячим асфальтобетоном та продовжуємо ремонтувати автомобільну дорогу Р-18 Попільня – Сквира – Володарка – Ставище. Далі маємо намір розпочати роботи на автомобільному шляху в напрямку Бердичева" – говорить Світлана Чернях-Кондрацька.

Також за словами Світлани Чернях-Кондрацької, на підходах до мосту на автомобільній дорозі М-06 Київ–Чоп вже розпочали облаштовувати шари покриття. Споруду ремонтують поетапно, аби не припиняти автомобільний рух дорогою міжнародного значення.