У Житомирі учасники Програми «ВідновиДІМ» отримали додаткову підтримку від міста

Новини
У Житомирі учасники Програми «ВідновиДІМ» отримали додаткову підтримку від міста

Житомирська міська рада надаватиме матеріальну підтримку ОСББ, які беруть участь у Програмі «ВідновиДІМ» Фонду енергоефективності. Наприкінці березня виконавчий комітет Житомирської міської ради ухвалив рішення «Про затвердження Порядку відшкодування фактичних витрат на обстеження технічного стану конструкцій існуючих житлових будинків ОСББ, пошкоджених внаслідок збройної російської агресії». Про це повідомляє Фонд енергоефективності.

«В межах Програми “ВідновиДІМ” Фонд енергоефективності надає ОСББ фінансування у формі гранту, який виплачується на безоплатній та безповоротній основі, — коментує Єгор Фаренюк, директор Фонду енергоефективності. — Грант покриває 100% вартості будівельних робіт, а також матеріалів та обладнання, необхідних для їхнього виконання. Витрати, пов’язані з виготовленням проєктно-кошторисної документації, дефектних актів, проведенням експертизи, здійсненням авторського і технічного нагляду Фонд не фінансує. Тому місцева підтримка для відшкодування таких витрат — суттєва допомога ОСББ, які відновлюють пошкоджені внаслідок війни будинки. Я вдячний керівництву міста Житомир за рішення допомогти ОСББ у цей непростий час. Водночас хочу закликати інші регіони переймати цей позитивний досвід. Синергія зусиль у процесі відновлення будинків має надзвичайно важливе значення і забезпечує успіх».

Тепер ОСББ, багатоповерхівки яких розташовані в межах Житомирської міської територіальної громади, мають можливість отримати відшкодування фактичних витрат на обстеження технічного стану конструкцій їхніх житлових будинків, пошкоджених внаслідок збройної агресії росії. Для отримання відшкодування ОСББ необхідно подати до управління житлового господарства Житомирської міськради заяву встановленої форми та завірені належним чином документи. Перелік цих документів наведений у п. 6 Порядку, затвердженому рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради № 341 від 30 березня 2023 року.

Програма «ВідновиДІМ», пілотний етап якої Фонд енергоефективності реалізує з 21 листопада 2022 року, фінансує заміну або ремонт пошкоджених блоків віконних та балконних дверей, зовнішніх і внутрішніх тамбурних дверей, фасадів і покриття будівлі, а також інженерних систем. Максимальна сума гранту на один об’єкт відновлення — 7,2 млн грн. Фінансує Програму Європейський Союз.

Новини

12 Червня 2024

Негода пошкодила великий клен по вулиці Перемоги: тролейбуси курсують з відхиленням від графіків

На Житомирщині практично завершено посів ярих сільськогосподарських культур

У Житомирі на вулиці Київській агресивний чоловік викидав з вікна 6-го поверху скляні банки та дошки

11 Червня 2024

У Житомирі на новому маршруті №5 "Мальованка - Залізничний вокзал" скоротили кількість тролейбусів

10 Червня 2024

На сесії Житомирської міськради обговорювали питання щодо регулювання роботи орендних електросамокатів

7 Червня 2024

Мешканці Крошні нарікають на погане тролейбусне сполучення у вихідні дні

Подробиці смертельної ДТП на бердичівській об’їзній: зіткнулися дві вантажівки

6 Червня 2024

У Житомирі перевірили громадський транспорт та амбулаторію на доступність для людей з інвалідністю

У Житомирі не вистачає 20 водіїв тролейбусів: яка причина?

Кримінальний юнацький «стартап»: поліцейські викрили трьох жителів Житомирщини у шахрайствах

4 Червня 2024

СБУ у Житомирі виявила антиукраїнську літературу в мережі церковних лавок УПЦ (МП)

У Житомирі водій автомобіля «Opel» наїхав на велосипедиста, який переходив дорогу

У Житомирі заклали капсулу під будівництво дитячих будинків сімейного типу за кошт Уряду Естонії

Всі новини ⇢