У Житомирі відбулася акція «Герої без зброї», гроші збирали на тепловізор рятувальникам

Новини
У Житомирі відбулася акція «Герої без зброї», гроші збирали на тепловізор рятувальникам

"Герої без зброї" - це втілення сили духу та витримки наших захисників "без зброї".

Віктор Ревенко з Херсона — пожежний рятувальник. Разом з дружиною Альоною Мовчан — це творчий дует. Подружжя започаткувало акцію "Герої без зброї" й збирають благодійні кошти на тепловізори.

"Житомир дуже атмосферне місто, в Домі української культури надзвичайно красиво. Дякуємо вам за те, що нас прихистили! Мій чоловік — пожежний рятувальник міста Херсона, а я поетеса. Ми створили поетично-музичний мистецький захід і їздимо містами країни, щоб зібрати кошти на тепловізори для пожежних рятувальників. Хлопці працювали в окупації під українським прапором, вони ризикували своїм життям. Коли ворог зайняв пожежні частини, хлопці були вимушені виїхати на підконтрольну ЗСУ територію", — говорить Альона.

"Коли ми повернулися додому, у визволений Херсон, не залишилось нічого, окупанти позабирали навіть шкарпетки…", — ділиться Віктор.

"Ми з чоловіком були в окупації до 20 вересня, ми з восьмимісячним Добромирчиком не хотіли їхати без нього, він виконував свій службовий обов'язок. До 20 вересня я писала вірші. В мене з'явилась своя хроніка війни, а закінчиться вона тоді, коли буде вірш про Перемогу. Я прошу не аплодувати після віршів...", — каже Альона. "...У рожевім домашнім халаті....", "Рипнув сніг під моїми ногами...", "Хоч ділять нас дніпрові береги..." та низку інших віршів зачитала молода поетеса. Один з них, був присвячений, її товаришу, який не дожив 10 днів до визволення Херсону, вірш "Двісті діб, як триває зима, лютий люто латає серця.....".

Першу пісню, яку виконав Віктор на заході, — "Герої без зброї". "Пісню я заспіваю на слова моєї коханої дружини", — каже музикант.

За вечір "Герої без зброї" зібрали 3 919 грн. Турне триває!