У Житомирі відкрилась виставка картин «Мами малюють!»

Новини
У Житомирі відкрилась виставка картин «Мами малюють!»

«Мами малюють!»— назва виставки творчих робіт матусь діток, котрі займаються у художній школі імені Віктора Шкуринського. Від сьогодні виставка представлена в обласній бібліотеці імені Олега Ольжича.

Олександра — мама трьох дітей. Двоє доньок вчаться у художній школі. Коли мамі запропонували теж опанувати холст та пензель, погодилася залюбки. Жінка каже, — творчість допомагає відволіктися, відпочити душею та висловити свою життєву філософію мовою фарб. Жінка малює вже 4 роки. Каже:

«Мене це заспокоює та надихає. Вдома важко знайти час на творчість, а в художній школі, коли діти на навчанні — це саме тей момент. Час іде, хочеться навчатись новому та розвиватись».

В роботи вкладає свій сенс: «Є картина з масками, яка ілюструє певні закулісся та гру в стосунках між людьми. Картина «Час все розставить на свої місця» — про те, що час плине, і ваги вирівнюються завдяки часу, книги — джерело мудрості, череп — нагадує про те, що життя швидкоплинне, і смерть неминуча, але сам вона робить наше життя дорогоцінним».

«Всі роботи — інтер’єрні. Мами настільки творчо підійшли до цієї ідеї, що продовжують займатися у художній школі навіть після того, як її закінчили діти» — говорить Олена Дубініна, директорка закладку «Художня школа ім. В. Шкуринського».

Пані Олена додає: «Це шанс втілити мрію! Вперше таку виставку ми відкривали в 2015-му році. Був колосальний успіх. Зараз — продовжуємо!».

Мами малюють — це не проєкт. Це частинка материнського серця, котре через фарбу на полотні промовляє світу: добро та любов обов’язково переможуть!

Завітайте! Можливо, і Вам закортить взяти до руки пензля та відкрити у собі художника. Виставка діятиме в бібліотеці до кінця березня!