У Житомирській обласній лікарні запрацював надсучасний комп'ютерний томограф

Новини
У Житомирській обласній лікарні запрацював надсучасний комп'ютерний томограф

13 квітня в Обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського Житомирської обласної ради відбулося відкриття оновленого кабінету мультиспіральної комп'ютерної томографії, де встановлений сучасний 128-зрізовий комп'ютерний томограф Siemens вартістю близько 40 мільйонів гривень.

Медзаклад отримав це сучасне обладнання на початку року від Фонду міжнародної солідарності Республіки Польща у партнерстві з Польським банком розвитку за ініціативи та фінансування Європейського Союзу.

Нині спеціалізоване навчання медичного персоналу завершене. Відтак, відділення променевої діагностики готове до прийому пацієнтів.

У відкритті оновленого кабінету мультиспіральної комп'ютерної томографії взяли участь заступник голови обласної ради Володимир Ширма та перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко. На відкритті також був присутній Голова Правління Фонду міжнародної солідарності Рафал Дзєнцьоловський, який наголосив на тому, що допомагаючи Україні, весь цивілізований світ показує свою готовність невпинно підтримувати український народ на його шляху до перемоги та миру.

Володимир Ширма подякував польським друзям за підтримку та допомогу, а також вручив подяки та Почесні відзнаки обласної ради.