В Баранівській громаді запрацював новий ЦНАП у форматі Прозорого офісу

Новини
В Баранівській громаді запрацював новий ЦНАП у форматі Прозорого офісу

28 березня, під час робочої поїздки до Баранівської громади начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко ознайомився з роботою Центру надання адміністративних послуг у форматі Прозорого офісу.

Нещодавно цей об’єкт будувався в рамках програм міжнародних донорів та масштабного державного проєкту мирного часу, ініційованого Президентом України «Велике будівництво». Зараз він не лише надає послуги жителям громади, а й доєднався до іншої національної програми вже воєнного часу – саме тут набирають добровольців у «Гвардію наступу», яка буде звільняти українські землі від окупантів. Формування нових бригад виходить на фінальний етап, тому всім, хто хоче приєднатися до звільнення наших міст та селищ разом зі своїми побратимами, треба звернутись до 5 спеціалізованих центрів, зокрема в Житомирі, Бердичеві, Звягелі, Коростені та Баранівці.

Загалом ЦНАП у Баранівці надає понад 285 видів послуг. Зокрема оформлення субсидій, реєстрація бізнесу та майна, відновлення втрачених документів, реєстрація місця проживання, пенсійні послуги тощо. Безперешкодний доступ до якісних адмінпослуг отримали більш ніж 12 тисяч жителів громади.

Він розрахований на понад 35 робочих місць і має всі необхідні засоби та ресурси для функціонування, включаючи меблі й сучасне обладнання. Проте головне в цьому новому приміщенні – компетентний і кваліфікований персонал.

Для відвідувачів центру створили максимально зручні умови перебування, зокрема, облаштували дитячий куточок для батьків з малюками. Подбали й про людей з інвалідністю – будівля повністю доступна для маломобільних груп населення. Також центр має систему додаткових джерел живлення і у разі аварійного знеструмлення, може працювати й надавати послуги жителям громади.