Віталій Бунечко підписав Меморандум про співпрацю між Житомирською ОВА та БФ «Карітас-Житомир»

Новини
Віталій Бунечко підписав Меморандум про співпрацю між Житомирською ОВА та БФ «Карітас-Житомир»

09 березня відбулася робоча зустріч начальника Житомирської ОВА Віталій Бунечка з представниками благодійного фонду «Карітас-Житомир».

Під час зустрічі учасники обговорили розширення обсягу допомоги жителям Житомирщини та відновлення житла, яке зазнало пошкоджень від російських бомбардувань в різних громадах області.

«За рік що минув, Житомирська обласна військова адміністрація разом з благодійниками та громадами відновила понад 1700 об’єктів, але необхідно зробити ще багато. Тому спільні зусилля міжнародних організацій та благодійників допоможуть області значно прискорити відновлення», — зазначив Віталій Бунечко.

Наприкінці зустрічі між Житомирською ОВА та БФ «Карітас-Житомир» було підписано Меморандум про співпрацю, в межах якого найближчим часом фахівці Житомирської обласної військової адміністрації разом з представниками фонду та громад визначать перелік будинків, які потребують проведення малих й середніх ремонтів. Попередньо йдеться приблизно про 250 приватних будинків в Овруцькій, Народицькій, Коростенській, Малинській та Житомирській громадах.

Довідково. У 2022 році благодійний фонд «Карітас» вже мав досвід надання такої допомоги. Тоді в рамках проєкту, реалізованого спільно з Управлінням Верховного комісара ООН, було проведено малі ремонти у 137 приватних оселях у Малинській, Народицькій та Житомирській громадах. Загальний обсяг допомоги склав понад 7,5 мільйона гривень.

Також від початку повномасштабного вторгнення благодійники забезпечували медичною допомогою, харчовими наборами та житлом українців, що евакуйовувались із зони бойових дій.