За програмою «Прихисток» на Житомирщині компенсовано понад 45 млн грн витрат за житлово-комунальні послуги

Новини
За програмою «Прихисток» на Житомирщині компенсовано понад 45 млн грн витрат за житлово-комунальні послуги

З 22 березня 2022 року з ініціативи Кабінету Міністрів України та за підтримки міжнародних організацій в Україні діє урядова соціальна програма «Прихисток», мета якої – забезпечити житлом вимушених переселенців та фінансово підтримати українців, які безоплатно їх прихистили і надалі заохотити всіх небайдужих, які мають можливість поділитися своїм житлом.

За 14 місяців від початку реалізації соціальної ініціативи, надавачі житла у територіальних громадах Житомирщини отримали більш ніж 45 мільйонів гривень компенсацій, з яких 34 мільйони – допомога від міжнародних організацій, зокрема від Товариства Червоного Хреста.

Так, програма передбачає державну компенсацію за житлово-комунальні послуги власникам житла та організаціям, що розмістили у себе переселенців – в розмірі 900 гривень на одну прибулу особу. За допомогою цих коштів вони можуть покрити частину витрат на комунальні послуги: на оплату електроенергії, водопостачання, газові послуги та опалення.

Таким чином, соціальна ініціатива є важливим кроком в напрямку підтримки переселенців та сприяє поліпшенню їх життєвих умов.

Наголошуємо, що спільно з громадами області, створені понад 6 тисяч безоплатних місць для вимушено переміщених осіб.

Щоб якомога детальніше ознайомитися з державною програмою, перейдіть за посиланням, де зібрана уся необхідна інформація: https://prykhystok.gov.ua