Загубив гроші та документи в автівці: ТОРівці допомогли військовому повернути втрачене майно

Новини
Загубив гроші та документи в автівці: ТОРівці допомогли військовому повернути втрачене майно

Днями до ТОРівців звернувся чоловік, який розповів, що під час поїздки до міста Житомира для проходження реабілітації, не помітив, як в автомобілі, що його підвозив, випали особисті речі — документи, банківські картки та гроші. Згадати будь-які деталі щодо транспортного засобу громадянин не зміг. Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Житомирської області.

«ТОРівці не залишили військового наодинці з проблемою. Дізнавшись інформацію про марку та модель автомобіля, час і місце його прибуття до міста Житомира — змогли допомогти чоловіку.

За допомогою камер відеоспостереження патрульні встановили номерний знак, а за наявними базами даних й адресу власника транспортного засобу», – йдеться у повідомленні.

Вже була глибока ніч, коли інспектори прибули до місця проживання, ймовірного, водія автомобіля. Проте змогли поспілкуватись лише з сусідкою, яка пообіцяла до ранку дізнатися та надати патрульним контакти власника авто.

Вже вранці, після закінчення чергування, ТОРівці отримали контакти водія та зателефонували йому.

Це був той самий кермувальник, якого розшукували охоронці порядку.

Після розмови з поліцейськими водій ретельно оглянув задню частину салона свого авто і під переднім сидінням виявив загублені речі військового.

ТОРівці Віктор Куцаківський та Олена Волошина у позаслужбовий час на власному автомобілі привезли військового, який до останнього не вірив, що речі знайдуться, до водія авто, а коли речі повернулись власнику — патрульні доставили його до шпиталю.

Чоловік щиро подякував ТОРівцям за допомогу і за те, що не залишили його наодинці в такій ситуації.