Житло для ВПО: у Житомирі збудують чотири багатоквартирні будинки, куди заселять понад 400 переселенців

Новини
Житло для ВПО: у Житомирі збудують чотири багатоквартирні будинки, куди заселять понад 400 переселенців

У Житомирі збудують чотири багатоквартирні будинки для ВПО. У будинки планують заселити понад 400 внутрішньо-переміщених осіб. Орієнтовна кількість квартир – не менше 110. Житло буде введено в експлуатацію у 2024 році. Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.

Наразі розробляється проєкто-кошторисна документація на будівництво. Будинки на чотири поверхи збудують за кошти Єврокомісії. За грантові кошти і облаштують квартири базовими меблями й побутовою технікою. Сума гранту – 8 млн євро. Підведення інженерних мереж, благоустрій території та облаштування укриття здійснюватиметься за кошти місцевого бюджету: на сьогодні попередньо передбачено 76 млн грн.

Житомир, Чернівці, Дубно, Ковель, Львів, та Макарів – міста, які увійшли до програми «Житло для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та відновлення звільнених міст в Україні». В межах проєкту підрядники будуть визначені у 2023 році для виконання контрактів.

Будівельні компанії, які бажають взяти участь у проєкті та будівництві житла у Житомирі, запрошуються до попереднього відбору.