Житомир отримав потужний генератор від БО «БФ Карітас Житомир»

Новини
Житомир отримав потужний генератор від БО «БФ Карітас Житомир»

Потужність — 320 кіловат. Його встановлять на котельню Житомиртеплокомуненерго в одному з мікрорайонів міста. Це забезпечить роботу котельні навіть без світла: тепло стабільно подаватиметься населенню та на критичну інфраструктуру.

«Генератори потрібні будуть завжди. Після Перемоги — всі нові приміщення будемо проєктувати з генераторами! Вони обов’язково мають бути в усіх лікарнях, школах, інших соцзакладах. Це про стабільну роботу за будь-яких умов», — сказав Сергій Сухомлин.

Scania Stockholm подарував Україні три генератори, один із яких — Житомиру. Супроводом і доставкою займався апостольський екзархат у Німеччині та Скандинавії УГКЦ в Стокгольмі.

БО «БФ Карітас Житомир», який діє при парафії Святого Василія Великого УГКЦ — знаходить благодійників та залучає в Житомир необхідне обладнання.

Від початку повномасштабної війни Карітас Житомир допомагає ВПО: продукти, аптечки, засоби гігієни… Надає їм психологічну та юридичну підтримку. Відкрили в місті колективний центр для ВПО. Займаються оздоровленням дітей-переселенців в Карпатах.

«Особлива подяка БО «БФ Карітас Житомир» та Олегу Лучці особисто за залучення іноземної допомоги для Житомира!», — подякував міський голова Сергій Сухомлин.