Житомирщина отримала ще 2 автобуси для драмтеатру та пересувного «Пункту Незламності»

Новини
Житомирщина отримала ще 2 автобуси для драмтеатру та пересувного «Пункту Незламності»

15 березня, відбулася урочиста передача автобуса Житомирському обласному академічному українському музично-драматичному театру ім. І. А. Кочерги.

Автобус надано у якості гуманітарної допомоги за клопотанням начальника Управління культури та туризму Житомирської обласної військової адміністрації Анатолія Душка до підприємства транспорту машин в Лукові (Польша) та сприяння керівника району (старости Луковського) Даріуша Шустека.

У заході взяв участь начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко та його заступник Юрій Денисовець, а також заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма.

“У другий день повномасштабного вторгнення Житомирський обласний музично-драматичний театр ім. І. А. Кочерги віддав свій автобус на потреби Збройних Сил України. І ось через рік, завдяки нашим партнерам, ми повертаємо театру новий автобус для того, аби вони могли їздити на гастролі як по області, так і по Україні”, — зазначив Віталій Бунечко.

Окрім цього, ще один автобус був переданий у Тетерівський дитячий будинок інтернат для того, аби дитяча футбольна команда могла їздити на змагання.