Житомирські діти-сироти отримали подарунки від австрійських родин

Новини
Житомирські діти-сироти отримали подарунки від австрійських родин

Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються в опікунських сім’ях отримали подарунки від Катаріни Бауер, голови Товариства благодійності та освіти «Серце для України» (Австрія). В рамках проєкту «Патеншафт» (дослівно перекладається, як хрещений-опікун) 14 австрійських родин вже стали paten та взяли patenking (похресника).

«Проєкт підтримки житомирських сімей австрійськими родинами діє у нас в Житомирі з 2021 року. Житомир – перше місто і єдине в Україні, де впроваджено проєкт «Патеншафт». Люди з Австрії фінансово, матеріально допомагають житомирським дітям та родинам, які потребують підтримки. Ми дякуємо пані Катаріні за ініціативність та надану підтримку», - говорить заступниця міського голови Марія Місюрова.

«Хрещені батьки – це батьки, які не навчають, а люблять. Це не лише матеріальна підтримка, а також постійна опіка над дитиною. Хрещені батьки пишуть листи, чекають на листи від дітей, знають долю дитини, знаю дні народження, хвилюються за дітей та підтримують іх.», - говорить Катаріна Бауер.

«Пані Катаріна упродовж двох років співпрацює з Житомирським міським центром соціальних служб міської ради. Від початку війни тони вантажів гуманітарної допомоги надавалися Житомиру австрійцями за сприяння цієї пані. Проєкт підтримки дітей-сиріт дуже складний, адже дітки у нас є, а пані Катарина зараз докладає над зусиль, щоб поєднати цих дітей з австрійськими родинами», - каже Ольга Юрченко, директорка міського центру соціальних служб.

«Я дуже люблю Украіну, дуже переймаюся проблемами, з якими зараз стикаються діти у військовий час, мені болить війна,болить те, що діти лишаються без батьків, хочеться іх підтримати та допомогти. Але це не тільки біль, не тільки жаль. Це гордість за боротьбу українців. Весь світ бачить, як Україна тримається, бореться і перемагає. Хочеться бути частиною цієї перемоги», - розповідає Катаріна Бауер, голова Товариства благодійності та освіти.

Новини

18 Травня 2024

У Бердичеві жінка намагалась обміняти фальшиве посвідчення водія

Під час перевірки території Станишівської сільської ради виявлено 7 стихійних сміттєзвалищ

17 Травня 2024

На Житомирщині ЦНАПи будуть готові приймати військовозобов’язаних для оновлення даних

Два заклади охорони здоров’я Житомирщини отримають електромобілі первинної меддопомоги

СБУ затримала агентку рф, яка наводила російські ракети на Житомирщину

16 Травня 2024

Помста через ревнощі: на Андрушівщині чоловік підпалив автівку знайомої

У Житомирі відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР

15 Травня 2024

На Звягельщині невідомі зрізали 523 дерева, чим завдали шкоди довкіллю на понад 400 тис. грн.

У Баранівці невідомі застрелили собаку переселенців

У центрі Житомира сталася масштабна пожежа: горіла закинута будівля

На Житомирщині для споживачів та підприємств вводять графіки аварійного відключення електроенергії

У Житомирі збільшили кількість терміналів, де можна придбати та поповнити транспортну картку

14 Травня 2024

У Коростені під колеса автобуса потрапив 86-річний пенсіонер

Всі новини ⇢